• تزیین اتاق خواب با ریسه های جذاب

  با انتخاب ریسه یک انتخاب هوشمندانه برای اتاق خود کرده اید. با استفاده از ریسه که یک تغییر کوچک محسوب می شود می توانید تاثیر خیلی زیادی در زیباتر شدن آن داشته باشید. در دنیای امروز تزیین اتاق خواب با وسایل ساده و به طور کلی زندگی به سبک مدرن بسیار محبوب است.

 • فواید آنتی اکسیدان چیست و در چه محصولاتی یافت می شود؟

  وقتی به سلامتی و طول عمر فکر میکنیم اول و آخر به اسمی به نام آنتی اکسیدان می رسیم، زیرا آنتی اکسیدان با سلامتی گره خورده است و باعث طول عمر و شادابی انسان می شود.

 • راه حل هایی برای بزرگتر نشان دادن فضای خانه

  با توجه به افزایش قیمت مسکن و افزایش جمعیت که دو مانع مهم برای داشتن خانه بزرگ است، برای عموم مردم داشن خانه بزرگ بسیار مشکل شده از همین رو با استفاده از راهکارهای ساده و کم هزینه می توان فضای خانه بزرگتر نشان داد، البته داشتن خانه کوچک نیاز به داشتن سلیقه است که بتوان به آن فضا احساس صمیمیت و امنیت را القا کند و در کنار آن نور و هوا به خوبی در آن جریان داشته باشد. این عوامل باعث لذت بخش‌تر شدن فضای خانه می شود .

 • تهویه هوا در دوران کرونا چقدر موثر است؟

  با شروع کرونا، کارشناسان تاکید برا این موضوع داشتند که مردم باید نکات بهداشتی را در اماکن عمومی رعایت کنند، ماسک بزنند و فاصله اجتماعی را مد نظر داشته باشند، اما نکته مهمی که باید به آن توجه داشت تهویه هوا در منزل است که باید حتما ان را جدی گرفت چون ویروس کرونا می تواند تا چند متر در هوا پراکنده شود و به فرد یا افراد دیگر انتقال پیدا کند، پس تهویه خانه و منزل بسیار مهم است هوا باید در منزل جریان مناسبی داشته باشد تا کمتر در معرض ویروس کرونا قرار بگیرید.

 • اصول سرمایه گذاری در ملک

  یکی از متداول ترین انواع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در ملک است که از قدیم تا به امروز به عنوان یک سرمایه گذاری با ریسک پایین و در عین حال پرسودترین در بین عموم جامعه مرسوم بوده و در دنیای امروز با توجه به تورم، ارزش افزوده ایجاد شده از این طریق بسیار معقول می باشد.

 • نحوه ثبت نام و ورود به سایت اسکان مال

  نحوه ثبتنام و ورود به سایت اسکان مال

 • اصول چیدمان در دکوراسیون داخلی منزل

  چیدمان اثاثیه منزل ممکن است کاری ناامید کننده وطاقت‌فرسا به نظر بیاید. هنگامی که با اتاقی خالی مواجه می‌شوید پر کردن آن به طوری که هم اصولی باشد و هم از لحاظ هنری مطلوب باشد می‌تواند کاری مایوس کننده باشد. در ادامه با ذکر یکسری قوانین متعارف متوجه می‌شوید که چیدمان اثاثیه خیلی هم ترسناک نیست.

 • مزایده | مزایده چیست

  از منظر حقوقی؛ به نوعی از معامله و فروش اموال منقول و غیر منقول شخصیت حقوقی یا حقیقی اطلاق می‌شود که با ساز و کاری حقوقی و شرایطی مطابق قانون به مرحله اجرا می‌رسد.

 • همه چیز درباره ثبت‌نام در سامانه املاک و اسکان

  از روز ۱۹ فروردین ماه درج اطلاعات سکونتی تمامی سرپرستان خانوار اعم از صاحب‌خانه و مستاجر در سامانه املاک و اسکان شروع شده و در این گزارش، نحوه ثبت نام و پاسخ به مواردی نظیر اینکه قرار است کدام خانه‌ها مشمول مالیات شوند ارایه شده است.