• آموزش پنل مدیریت آژانس های املاک

  پنل املاک اسکان مال، قابلیت‌هایی متعددی را در اختیار مدیران آژانس املاک و مشاوران املاک قرار می‌دهد. آن‌ها با استفاده از پنل املاک، در کنار مدیریت آسان‌تر آگهی‌های خود در سایت اسکان مال،می توانند مشاورین خود را مدیریت کنند.

 • سرمه ای با چه رنگ هایی ست می شود؟

  سرمه ای رنگی کلاسیک و لوکس به شمار می رود و با تم های رنگی فراوانی ست می شود و به سادگی می توان از این رنگ برای سبک های دکوراسیون مختلفی استفاده کرد. در نظر داشته باشید که رنگ سورمه ای همانطور که میتواند با رنگ های روشنی ست شود و فضایی جذاب را پدید آورد به همان مقدار اگر به رنگ های ست شده توجه نداشته باشید محیط و فضای محل مورد نظر بسیار تیره خواهد شد. پس بهتر است قبل از استفاده از رنگ سورمه ای بدانید که با چه رنگ هایی ست می شود و بعد از آن در منزل خود استفاده کنید. در ادامه این مطلب به معرفی تعدادی از رنگ هایی که به خوبی با سرمه ایی ست می شوند خواهیم پرداخت.

 • بزرگتر نشان دادن حمام خانه با ترفندهای ساده

  حتما به این فکر کرده اید که اکثریت مردم حمام های لوکس و بزرگی در منزلشان ندارند و برای این مشکل باید به یا به فکر راهکارهای جایگزین باشند تا در صورت داشتن توانایی مالی منزل خود را عوض کنند. نکته قابل توجه اینجاست که ترفندهای ساده زیادی وجود داردکه حمام های کوچک منزل شما بدون حتی یک متر مربع بزرگتر نشان داد .برای اینکه این ترفندها را یاد بگیرید همراه باشید تا این ترفندهای ساده را برایتان بازگو کنیم:

 • انواع سبک های دکوراسیون داخلی (بخش دوم)

  در بخش اول به تعدادی از سبک های دکوراسیون پرداختیم و متوجه شدیم که می توانیم با دانش و اطلاعات کافی از انواع سبک های دکوراسیون منزل خود را با توجه به سلیقه و سبک مورد علاقه مان چیدمان کنیم. در بخش دوم انواع سبک های دکوراسیون داخلی سبک های دیگری را برایتان معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به اطلاعات کافی انتخاب بهتری را انجام دهید. پس با ما تا آخر این بخش همراه باشید:

 • شهرهای جدید ایران

  با توجه به رشد جمعیت و مهاجرت بی رویه به سمت شهرهای بزرگ و کلان شهر ها به خصوص پایتخت تاثیرات فراوانی بر ساختار اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این دسته از شهرهای بزرگ و جدیدا کلان شهر ها گذاشته است.بر همین اساس شهرهای بزرگ گسترش یافته و سکونت مردم به حومه های شهر رسیده و تهیه مسکن برای قشر کم درآمد و با درآمد متوسط بسیار مشکل و حتی تا حدود زیادی غیرممکن شده است.

 • انواع سبک های دکوراسیون داخلی (بخش اول)

  اولین گام برای طراحی داخلی، داشتن اطلاعات کافی و مختلف سبک های دکوراسیون است:زیرا انتخاب سبک بستگی به سلیقه هر فرد دارد و با در اختیار داشتن دانش کافی می تواند بهترین انتخاب را برای خانه خود انجام دهد. در این مطلب به معرفی سبک های مختلف دکوراسیون پرداخته و شباهت ها و تفاوت هایشان را مورد بررسی قرار می دهیم. پس همراه ما باشید:

 • مناطق آزاد تجاری ایران

  مناطق آزاد تجاری مناطقی هستند که در نقاط بندری یا غیر بندری کشورها برای انجام امور تجاری و اقتصادی در نظر گرفته شده و شامل قوانین مخصوص به خود برای انجام فرآیندهای تجاری می باشند، ضمن اینکه شامل قوانین خاص گمرکی و ... نیستند و از این منطق حفاظت و حراست ویژه ای انجام می شود. به خاطر بودن قوانین خاص و شرایط انحصاری این مناطق رونق کسب و کار نسبت بقیه مناطق بیشتر است.

 • چگونه از جزیره در دکوراسیون استفاده می شود؟

  اگر تا به حال دنبال ایده هایی برای استفاده جزیره در آشپزخانه بوده اید به این نکته رسیده اید که در دکوراسیون های امروزی جزیره به یک عنصر خیلی ضروری در آشپزخانه و درکوراسیون آن تبدیل شده است. حداقل کاری که یک جزیره انجام می دهد اضافه کردن یک پیشخوان اضافی و جای بیشتر برای وسیله ها است.

 • دکوراسیون اتاق مدیریت چگونه باید باشد؟

  اکثریت جامعه به نوعی با فرآیندهای اداری سر و کار دارند و یا اینکه جزیی از یک بخش اداری در سازمان هستند، این اکثریت شامال سه دسته هستند که عبارتند از مراجعین، کارمندان و کارفرمایانی که به نوعی با ادارات و سازمان ها ارتباط دارند، به همین خاطر زمان زیادی را در این گونه فضا ها سپری می کنند. کم ترددترین مکان در سازمان های اداری اتاق مدیریت است، اما دلیل نمی شود که به دکوراسیون آن توجهی نشود.