سازنده های برتر

شاهین مال

هولدینگ ساختمانی بنا گستران 

هولدینگ ساختمانی بنا گستران پس از انجام تحقیقات میدانی در مورد شهر شاهین شهر وبا توجه به حضور گرم و صمیمی و بانشاط اقوام مختلف ایرانی در این شهر و همچنین همجواری شاهین شهر با شاه راه کریدور شمال به جنوب کشور که محل عبور بیش از ۲۰ میلیون مسافر می باشد به این نتیجه رسید که این شهر استعداد و قابلیت احداث یک مجموعه مال بزرگ با امکاناتی خاص و مدرن را دارد.

شاهین مال را بهتر بشناسیم

شاهین مال که در مرکز کشور ایران واقع شده است، یک مجموعه بزرگ چند منظوره با کاربری‌های مختلف تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی است. این مجموعه با در برداشتن امکانات خاص منحصر به فرد مانند مجموعه برفی یخی، پارک دیجیتال، کلوپ خانواده، خانه مشاغل کودکان، هایپر مارکت، رستوران و فود کرت و فروشگاه‌های متنوع و برند در ۷ طبقه تجاری و ۱۳طبقه پارکینگ طبقاتی در حال احداث می‌باشد.

 

در هر طبقه چه چیزی داریم ؟

 

طبقه منفی ۳

جذابترین طبقه مجموعه شاهین مال، معماری داخلی هخامنشی که در دل آن مجموعه برفی و یخی و خانه مشاغل کودکان قرار دارد.

 

طبقه منفی ۲

این طبقه با در نظر گرفتن فرهنگ با نشاط مردم شاهین شهر، طراحی شده است. بازی های متنوع مانند بولینگ ، بیلیارد ، و همین طور شب های مافیا و وجود بازی های فکری که به جمع های خانوادگی و دوستانه شما گرما و صمیمیت بیشتری می‌‌بخشد.

 
طبقه منفی ۱

در این طبقه هایپر مارکتی در ۲۵۰۰ متر مربع با متنوع ترین محصولات و مناسب ترین قیمت ها به همراه انبار فروشگاه که حدود ۲۰۰۰ متر مربع می باشد وجود دارد. این فروشگاه با تنوع بالایی که دارد به شما کمک میکند که در کوتاه ترین زمان با بالا ترین کیفیت خرید خود را انجام دهید. در این طبقه حدود ۱۶ واحد فروشگاه تجاری با متراژ بالا وجود دارد.

 

همکف

در این قسمت بازار طلایی بر اساس معماری سنتی ایران اجرا شده که متنوع ترین جواهرات برای انواع سلیقه و برند های کلاسیک روز با مناسب ترین قیمت ها را موجود کرده این بازار با ۱۴ واحد تجاری در کنار رستورانی بزرگ با فضایی سبز اختصاصی که در حیاط این طبقه قرار داده شده است برای بازدیدکنندگان مکانی خارق‌العاده را ایجاد کرده است.

 
طبقه اول

در این طبقه ۳۷ واحد فروشگاهی با کاربری تماماً پوشاک وجود دارد که متنوع ترین برند های روز دنیا  برای انواع سلایق را در این طبقه می‌توانید پیدا کنید. در این طبقه  ۲ واحد کافی شاپ با متراژ ۳۴ و ۳۵ متر و همینطور رستورانی با تراس اختصاصی وجود دارد که مساحت آن به ۱۵۲ متر مربع می‌رسد.

 

طبقه دوم

در این طبقه پارک دیجیتال مجموعه شاهین مال موجود میباشد که به شهر فانتزی و خیال شهرت دارد و شامل بخش هایی چون گلف دیجیتال ،بازی های کامپیوتری و بازی های واقعیت مجازی می باشد. در این طبقه آی تی سنتر ما قرار دارد که شامل ۳۶ واحد فروشگاه می‌باشد و در روبروی فودکورت‌های ما قرار دارد که دارای متراژی حدود ۳۰ تا ۴۵ متر مربع و همچنین ۲ کافی شاپ با متراژهای ۳۳ و ۴۲ متر مربع می‌باشد.

طبقه سوم

در این طبقه رستورانی بزرگ و برگرفته از سنت ایران قرار دارد که گاهی در آن موسیقی زنده پخش می‌شود. این رستوران حدود ۷۵۰ متر مربع می‌باشد. این طبقه شامل ۳۰ واحد فروشگاه با متراژ حدود ۴۵ تا ۷۵ متر مربع می باشد و هچنین ۴ فوت کورت که در این طبقه قرار دارند.

 

برخی از تصاویر شاهین مال: