سازندگان برتر

آرین سازه تهران

شرکت فنی مهندسی آرین سازه

شرکت آرین‌سازه رابین، آذر ماه سال 1384 به عنوان یک شرکت سهامی‌خاص، توسط جوانی از دیار لرستان تاسیس گشت و طی دو دهه فعالیت با هدف «ساخت، تامین و تجهیز ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، تفریحی و ارائه خدمات مکمل» ماموریت خود را تکامل بخشید.

هلدینگ، آرین‌سازه تلاش دارد با تجربه دو دهــه فعالیت و ساخت صـــدها هزار متر‌مربع انـــــواع پروژه‌های‌ ساختمانی و در اختیار داشتن تـــــــوان خدمات فنی‌مهندسی و نیروی انسانی‌ مجرب، در مسیر ارتقای سبک و کیفیت زندگی ایرانی گام بردارد. در راستای همین نگرش نیز سنگ‌بنای شکل‌گیری “هلدینگ آرین‌سازه” گذاشته شد تا شرکت‌هایی به جهت تسهیل، تقویت و تکمیل زنجیره‌تامین در سه بخش اصلی تامین و تجهیز، ساخت و بهره‌برداری و ارتباط با مشتریان، ایجاد شوند. کارخانجات فولاد آرین‌سازه در قم و درود، دهکده صنعتی امیر آرین‌سازه در خرم‌آباد، مجموعه هایپرفولاد و شرکتسورن اطلس پایدار به جهت تامین و تجهیز منابع مورد نیاز، شرکت‌های آینده سازان آبشار ستینو... ایفا کرده است.

هلدینگ آرین‌سازه در این سال‌ها ضمن تحویل پروژه‌های مختلف خوداکنون چندین پروژه عظیم در دو دسته مسکونی و تجاری-اداری را در دست ساخت دارد که پروژه‌های گل مریم، برج‌های مجلل ستین، مجتمع‌های پدافند، افرا و بارانا از مهمترین آنها است.

مدیرهولدینگ آرین سازه کیست؟

دکتر مسعود عبدی در سال 1384 در رشته عمران فارغ التحصیل شده و در سال 1394 مدرک کارشناسی ارشد خود را گرفتند. همچنین در مقطع دکتری (رشته تحصیلی مهندسی عمران و گرایش مدیریت آب) مشغول به ادامه تحصیل هستند. دکتر عبدی در تاریخ 03/ 06/ 1362 در لرستان متولد شدند. ایشان فعالیت کاری خود را از همان سال 84 به عنوان پیمانکار ساختمان در شرکت آرین سازه رابین آغاز نموده و مسئولیت بازسازی منطقه هایی که به خاطر زلزله آسیب دیده بود را در شهر خود آغاز کردند. سپس بعد از کسب موفقیت های بسیار در آبادانی لرستان عزیز در سال 99 به عنوان کارآفرین نمونه برتر سال انتخاب شدند. در حال حاضر دکتر مسعود عبدی مدیریت یک هلدینگ ساختمانی معتبر به اسم شرکت آرین سازه را برعهده دارند

در برنامه میان مدتی که این شرکت برای خود هدفگذاری کرده می کوشد تا بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ انبوه‌سازی منطقه غرب آسیا جایگاه قابل اعتنایی  را برای خود ایجاد کرده  و با داشتن پروژه‌های بزرگ زیر ساختی و تولیدی در 5 کشور منطقه غرب آسیا فعالیت کند و حتی در بلند مرتبه‌سازی و انبوه‌سازی سرآمد منطقه قرار بگیرد. شرکتهای مستقل زیر مجموعه نیز در تلاش خواهند بود هر یک در شاخه مربوطه خود در مسیر رشد و توسعه گام بردارند و بدیهی نقش هلدینگ در قبال آنها هدایت و حمایتی خواهد بود.
همچنین چشم انداز بلندمدت «هلدینگ آرین سازه» تا سال 1412 تبدیل شدن به یک برند شاخص جهانی با انبوهی از محصولات، پروژه‌ها، مراکز تجاری و خدمات دهی ، توسعه دهنده دانش با در اختیار داشتن مراکز آموزشی و یکی از تعیین‌کنندگان اقتصاد ایران از منظر رشد و کارآفرینی خواهد بود.

پروژه مسکونی ستین

پروژه ستین واقع در بلوار اردستانی منطقه ۲۲ تهران که منطقه‌ای خاص از نظر محیطی و دسترسی می‌باشد، در حال ساخت است. این پروژه مشتمل بر چندین برج در زمینی به مساحت تقریبی ۵۰،۰۰۰ مترمربع خواهد بود که امکانات رفاهی موجود در آن می‌تواند باعث صرفه‌جویی زمانی و مالی ساکنین در نتیجه‌ عدم نیازبه خروج از مجموعه کند و محیطی مجلل جهت آسایش و آرامش ساکنان را به‌ وجود آورد..

مشخصات پروژه ستین

📌مساحت زمین: ۱۹هزار مترمربع

📌تعداد طبقات: شامل برج ۱۲ طبقه که هر طبقه دارای ۸ واحد می باشد

📌تعداد واحدها: ۱۱۰۰واحد -متراژ واحدها: متراژ های ۶۰، ۹۰، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۶۰، ۱۷۰ و ۱۸۰ متر مربعی شرایط پروژه

📌ثبت پلاک ثبتی زمین پروژه در دفترچه سرمایه گذاری

📌سود ۱۵ درصد بعنوان سود مشارکت

📌انتخاب و تحویل واحد در موعد مقرر

📌در نظر گرفتن ضرر و زیان عدم تحویل واحد در زمان مقرر اقساط اعلامی شرکت

قیمت پروژه ستین چیتگر چقدر است؟

نماینده فروش در اصفهان

کارگزاری اسکان مال 

تلفن:3_03131312492

آدرس:اصفهان-چهارباغ بالا- مجتمع متروپل-بلوکA-طبقه اول-پلاک123

امکانات پروژه ستین

سالن ورزشی

سالن اجتماعات

لابی مجل

فضای آموزشی/ مهدکودک -استخر / سونا

لاین آسانسور زمان تحویل (چهار سال) تضمین شده است

تعهدات پروژه ستین در قرارداد

قرارداد فی مابین خریدار و تعاونی توسعه ساخت همت دارای 36 بند میباشد و بسیار شفاف تنظیم شده است که برخی از مهمترین بندهای آن عبارت است از :

تعهد تحویل سند 1 سال پس از پایان پروژه

جریمه دیرکرد ( ضرر و زیان ) ایجاد شده در پروژه

تعهد به اجرای پروژه بر اساس تعرفه هزینه سازمان برنامه بودجه

ذکر پلاک ثبتی زمین در قرارداد

مشخص شدن متریال ساخت در قرارداد

نگاه کلی به اطلاعات پروژه

وجود واحد با متراژهای متفاوت، مطابق با سرمایه شما
چشم‌انداز باغ‌موزه گیاه‌شناسی و مناطق غرب تهران
نزدیکی به مراکز خرید و گردشگری منطقه  وجود امکانات رفاهی کامل
سالن اجتماعات و ورزش بصورت اختصاصی برای هر بلوک
زمین چند منظوره ورزشی، فضای آموزشی و مهد کودک
پارکینگ روباز و سرپوشیده، ۳ لاین آسانسور
لابی مجلل و نگهبانی ۲۴ ساعت
فضای سبز و محوطه‌سازی
مجری و سرمایه‌گذار: هلدینگ آرین‌سازه
کارفرما: هلدینگ آرین‌سازه
نظارت: شرکت مهندسین مشاور ماندان
تعداد برج‌ها: ۱۲ برج ۱۲ طبقه
تعداد واحدها: ۱۱۵۲ واحد
نوع اسکلت: فلزی

پیشرفت پروژه ستین در تاریخ :نیمه اول خرداد1402

🔍روی لینک کلیک کنید 

عکس های پروژه

 

موقعیت پروژه

عکس پلان ها